O firmie:


Nazwa firmy: Duda-Barcik Clinic

Domena: https://dudabarcikclinic.pl

Adres: Przyjaźni 34e

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-030

Telefon: 797 968 668Opis:


Botox to popularna nazwa botoksu, substancji używanej w medycynie estetycznej do czasowego redukowania zmarszczek. W naszej klinice we Wrocławiu wykonujemy zabiegi z użyciem botoksu. Zabieg ten polega na iniekcji niewielkiej ilości botoksu w określone miejsca na twarzy, co prowadzi do rozluźnienia mięśni i zmniejszenia widoczności zmarszczek. Procedura jest stosunkowo szybka i większość pacjentów może wrócić do swoich codziennych aktywności od razu po zabiegu.

Nasza klinika stosuje botox we Wrocławiu w różnych obszarach, w tym w okolicach czoła, brwi oraz wokół oczu. Przed przystąpieniem do zabiegu każdy pacjent przechodzi konsultację, podczas której omawiane są oczekiwania, możliwe efekty oraz ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Ważne jest, aby pacjenci byli świadomi, że efekty botoksu są czasowe i zazwyczaj utrzymują się od 3 do 6 miesięcy, po czym zabieg można powtórzyć.

Botoks, jako metoda redukcji zmarszczek, jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów w medycynie estetycznej, jednak jak każda procedura medyczna, może nie być odpowiedni dla wszystkich. 

Data dodania: 12-02-2024

Opinie o Duda-Barcik Clinic


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)