O firmie:


Nazwa firmy: PinkStars

Domena: https://pinkstars.pl

Adres: Kmiecika 25

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-809

Telefon:Opis:


Sklep online mający swoją siedzibę w Szczecinie przy ul. Kmiecika 25 proponuje zróżnicowany asortyment do zabaw i gier erotycznych. Z oferty dostępnej na stronie pinkstars.pl mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 

Aby złożyć zamówienie, konieczne jest założenie na serwisie sprzedażowym personalnego, bezpłatnego konta klienta. Kluczowe jest podanie wieku nabywcy. Kadra zastrzega, że nie przyjmuje zleceń od osób, które nie mają ukończonych 18 lat. Dostawca wymaga też, aby kupujący zapoznał się z regulaminem sprzedaży. 

Gadżety typu kajdanki BDSM, kneble bądź inne akcesoria wykonane są z tworzyw dobrej jakości, łatwych do utrzymania w czystości. Porady dotyczące mycia i konserwacji przyrządów stymulujących doznania seksualne można znaleźć na blogu, do którego odnośnik znajduje się na stronie sklepu. 

W sprzedaży dostępne są również wyroby zdatne do spożycia, które nadają się do gry wstępnej, podobnie jak stosowane na skórę olejki erotyczne. Produkty te pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Data dodania: 10-06-2023

Opinie o PinkStars


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)