O firmie:


Nazwa firmy: Neo Reklamy

Domena: http://www.neoreklamy.pl/

Adres: Przemysłowa 44

Miejscowość: Wola Rębkowska

Kod pocztowy: 08-410

Telefon: 505 788 464Opis:


Planujesz otwarcie firmy lub już prowadzisz działalność - nie zapomnij o zamówieniu reklamy w Neo Reklamy. To miejsce, gdzie nie tylko zamówisz wykonanie odpowiedniej formy reklamowej, ale także uzyskasz informacje o najlepszym rozwiązaniu dla ciebie. Specjaliści po konsultacji z tobą sprawdzą warunki montażu reklamy i zaproponują wykonanie odpowiedniego modelu. 

Aby promocja była skuteczna warto wybrać reklamę z podświetleniem. W ten sposób grafika, logo lub oferta będą dobrze widoczne przez całą dobę. Do wykonanie poszczególnych reklama prezentowana firma wykorzystuje materiał plexi lub dipond o odpowiedniej grubości. Całość jest wzmacniania profilami aluminiowymi. Do podświetleń stosuje się energooszczędne systemy LED, które gwarantują bezawaryjne działanie przez długi okres, również w okresie zimowym.

Kasetony reklamowe w Warszawie i innych miastach zdecydowanie zwiększają rozpoznawalność danej marki. Jeśli są zrobione przez najlepszą firmę na rynku, to sukces reklamowy jest gwarantowany. 

Data dodania: 23-02-2022

Opinie o Neo Reklamy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)