O firmie:


Nazwa firmy: POLMEBLE

Domena: https://pol-meble.pl/

Adres: Mąkoszyce 165a

Miejscowość: Kobyla Góra

Kod pocztowy: 63-507

Telefon: 48 605 741 832Opis:


W sklepie internetowym działającym na pol-meble.pl klienci znajdą wyjątkowe meble tapicerowane i twarde do domu. Charakteryzują się one wysoką trwałością i solidnym wykonaniem. Na powyższej stronie można już na początku poszukiwań wskazać pomieszczenie do umeblowania, co zdecydowanie ułatwia znalezienie potrzebnego mebla.

Oferta sklepu obejmuje tanie meblościanki pokojowe. Można w nim nabyć nowoczesny komplet do salonu zawierający np. szafkę RTV, witrynę, komodę i półkę do zawieszenia. W skład niektórych zestawów wchodzi oświetlenie LED.

Salon to ważne pomieszczenie w każdym domu. To w nim domownicy spędzają sporą część dnia i to w tym wnętrzu przyjmują oni gości. Dlatego też warto dobrze przemyśleć wybór kompletu. Jest w czym wybierać, oferta sklepu jest bowiem obszerna. Na szczęście w każdej chwili można poprosić o wsparcie obsługi podczas podejmowania decyzji, jak również o przesłanie na wskazany adres darmowych próbek tkanin (ta opcja jest szczególnie przydatna osobom stojącym przed wyborem tapicerowanych mebli).

Data dodania: 11-09-2020

Opinie o POLMEBLE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)