O firmie:


Nazwa firmy: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Domena: https://lizard.pl/

Adres: Bukowińska 22

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-703

Telefon: +48 22 472 40 10Opis:


Profesjonalna obsługa IT jest dziś podstawą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Między innymi taki zakres działalności oferuje firma, która ogłasza się na stronie internetowej lizard.pl. 

Jedną z dziedzin, w których wspomniany realizator usług się specjalizuje, jest administracja sieciami. Jest dostępna we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Z tego typu świadczeń mogą skorzystać zarówno małe, kilkuosobowe firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa, zatrudniające tysiące pracowników. 

Zakres pracy informatyków zajmujących się obsługą sieci w powyższym zakresie jest bardzo szeroki. Dbają oni o aktualność zastosowanych zabezpieczeń sieciowych, monitorują pracę serwerów, zapewniają ciągłość wykonywania na bieżąco kopii zapasowych oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania, które mają ułatwić codzienną pracę. 

Tak kompleksowo świadczona opieka informatyczna to duże wsparcie dla klienta. Może on skupić się na innych aspektach prowadzonej działalności, będąc pewnym, że kwestia bezpieczeństwa informatycznego jest złożona w kompetentnych i doświadczonych rękach specjalistów branży IT.

Data dodania: 04-09-2020

Opinie o Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)